Niedługo nowa odsłona strony...

(...) A co ma wartość? Miłość, rodzina, wolność, przyjaźn, przyroda, radość z życia i zdolność do pomocy i wstręt do przemocy. Taka sama radość z dnia jak i z nocy, taka sama radość z każdej pory roku, taka sama radość ze wszystkiego wokół, taka wielka radość wyobrażasz sobie? Wyobraź sobie teraz, że to wszystko jest w Tobie, wyobraź sobie teraz, że to wszystko jest w nas, tylko gdzie ten błysk? Oby nadszedł już czas.

Historia się pisze

Początki...
Polski Rap. Zakazane Piosenki Yo.3Wszystko zaczęło sie gdzieś w r.1996 od zabawy z klawiszem i nagrania pastiszowego kawałka "Tczew Brigade" w stylu gangsta-elektro.Kawałek pisało kilku ludzi nie mających z rapem wiele wspólnego, mając przy tym duży ubaw.Po nagraniu okazało się ,że brzmi to dosyć ciekawie i można bawić się dalej.
Powoli powstawały nowe kawałki, prowokacyjna nazwa M.F.Hool's ,aż w końcu kilka pierwszych produkcji zostało wysłanych do wytwórni RRX do Poznania.Ku zdziwieniu "Doli" i "Berwiego", założyciel wytwórni Krzysztof Kozak zaprosił zespół na nagrania do studia.Efektem pracy były 4 utwory które ukazały się na składankach "Zakazane piosenki Yo ! 3 i 4".
Image and video hosting by TinyPic

Więcej w archiwum

KULTURA HIP HOP JAM
Impreza organizowana przez nas, propagująca kulture Hip Hop w naszym mieście.Odbyły się jej 4 edycje.Wystąpiły m.in trójmiejskie ekipy "Deluks" i "Analogia" , "Północ Centrum Południe", "Silesian sound system" z Ustronia"Coffe junkies" , "HDC" z Hamburga i wiele innych.Odbyły sie pokazy Graffiti na parkietach wystapili B-boys i B-Girls, MC zaprezentowali swoje umiejętności na wolnym stylu itd.Każda z imprez przyciągneła sporo ludzi którzy sie wspaniale bawili.Oby więcej takich imprez...

Cofnij się wstecz    Powrót na stronę główną

Ostatni plik audio

Wizja Lokalna Tczew - 83-110
W 1997 r. na legendarnej już składance Yo Rap zakazane piosenki vol. 3 zadebiutowała grupa MFH, która z biegiem czasu przekształciła się w Excalibur. Od tego momentu scena prężnie się rozwijała i zyskiwała sobie coraz to szersze grono słuch(...)

Jakość: 320kbps, czas: 8:10 min. Pobierz plik

Posłuchaj i ściągaj więcej plików audio

Ostatnie aktualności

18.10.2010, Musi Przez Hip-Hop Do Serca - kup płytę
Musi Przez Hip-Hop Do SercaPłytę można zamawiać poprzez allegro lub specjalną stronę. Koszt płyty to 20 zł. Zobacz szczegóły...

Czytaj więcej aktualności

Ostatnie posty na forum

Weź udział w dyskusji wejdź na forum