Niedługo nowa odsłona strony...

Rozwinę pelerynę jak superman poszybuję, kto zatrzymać mnie spróbuje, kto na siłach się czuje, kto silniejszy niech spróbuje - ja buduję, stawiam mury prosto z nieba aż pod chmury żeby wyrwać się z tej dziury powracać po raz wtóry jak mało który mówić, opowiadać na poezje to przekładać, mądre zdania wypowiadać jak to wszystko poukładać, jak tu radę dać (...)

Historia się pisze

Początki...
Polski Rap. Zakazane Piosenki Yo.3Wszystko zaczęło sie gdzieś w r.1996 od zabawy z klawiszem i nagrania pastiszowego kawałka "Tczew Brigade" w stylu gangsta-elektro.Kawałek pisało kilku ludzi nie mających z rapem wiele wspólnego, mając przy tym duży ubaw.Po nagraniu okazało się ,że brzmi to dosyć ciekawie i można bawić się dalej.
Powoli powstawały nowe kawałki, prowokacyjna nazwa M.F.Hool's ,aż w końcu kilka pierwszych produkcji zostało wysłanych do wytwórni RRX do Poznania.Ku zdziwieniu "Doli" i "Berwiego", założyciel wytwórni Krzysztof Kozak zaprosił zespół na nagrania do studia.Efektem pracy były 4 utwory które ukazały się na składankach "Zakazane piosenki Yo ! 3 i 4".
Image and video hosting by TinyPic

KULTURA HIP HOP JAM
Impreza organizowana przez nas, propagująca kulture Hip Hop w naszym mieście.Odbyły się jej 4 edycje.Wystąpiły m.in trójmiejskie ekipy "Deluks" i "Analogia" , "Północ Centrum Południe", "Silesian sound system" z Ustronia"Coffe junkies" , "HDC" z Hamburga i wiele innych.Odbyły sie pokazy Graffiti na parkietach wystapili B-boys i B-Girls, MC zaprezentowali swoje umiejętności na wolnym stylu itd.Każda z imprez przyciągneła sporo ludzi którzy sie wspaniale bawili.Oby więcej takich imprez...
http://www.youtube.com/p/86689 6056AC32693&hl=pl&fs=1
http://www .youtube.com/p/19587E61AB1D9765&hl=pl&fs=1Cofnij się wstecz    Powrót na stronę główną

Ostatni plik audio

Wizja Lokalna Tczew - 83-110
W 1997 r. na legendarnej już składance Yo Rap zakazane piosenki vol. 3 zadebiutowała grupa MFH, która z biegiem czasu przekształciła się w Excalibur. Od tego momentu scena prężnie się rozwijała i zyskiwała sobie coraz to szersze grono słuch(...)

Jakość: 320kbps, czas: 8:10 min. Pobierz plik

Posłuchaj i ściągaj więcej plików audio

Ostatnie aktualności

18.10.2010, Musi Przez Hip-Hop Do Serca - kup płytę
Musi Przez Hip-Hop Do SercaPłytę można zamawiać poprzez allegro lub specjalną stronę. Koszt płyty to 20 zł. Zobacz szczegóły...

Czytaj więcej aktualności

Ostatnie posty na forum

Weź udział w dyskusji wejdź na forum