Vinyl, CD, Lap = historia

Autor wpisu:

Zobacz wideo:

Final Product // ATTIGO TT from Scott Hobbs on Vimeo.

Komentarze

Autor: Elena, data dodania: 28.01.16, 02:32
"nba pro shop promo codes coupon code for nba shop"
+ dodaj komentarz
Autor: Mollie, data dodania: 17.01.16, 00:27
"Cheap Bengals Vontaze Burfict Oraqnge Jerseys Cheap Marcus Gilbert 4X Jerseys"
+ dodaj komentarz
Autor: Jacquelyn, data dodania: 29.12.15, 02:33
"cheap sports jerseys knock off jerseys Cheap NFL Jerseys"
+ dodaj komentarz
Autor: Marissa, data dodania: 26.11.15, 21:49
"cheap fake nfl jerseys (Royal) Washington Redskins Jersey cheap fake nfl jerseys"
+ dodaj komentarz
Autor: Radek aka STR, data dodania: 15.09.08, 09:03
"Vinyl ... uczucie, ze kazdy twoj ruch reka, palcem powoduje, ze to co masz na plycie zmienia wymiar, pelna kontrola nad kazdym dzwiekiem i to jest chyba to co mnie napedza!"
+ dodaj komentarz
Autor: nick, data dodania: 08.08.08, 10:07
"gramofon to nie instrument!?! a to sie dowiedzialem istnie kopernikanski przewrot sie dokonal tym komentarzem proponuje obejrzec wpierw film "Skrecz" potem pisac takie pierdoly"
+ dodaj komentarz
Autor: PTK, data dodania: 09.06.08, 18:23
"zacznijmy od tego ze gramofon to nie instrument :) heh moze i ma dusze ,ale nie mozesz go porownac do prawdziwego zywego instrumentu :)"
+ dodaj komentarz
Autor: Musi, data dodania: 04.06.08, 20:29
"leje na pseudo dj ktorzy sie tym posługują czy final scratchem i laptopem wole brzmiec o polowe mniej profesjonalnie ale na vinylu nigdy to nie zginie"
+ dodaj komentarz
Autor: mechanix, data dodania: 04.06.08, 11:41
"Chciałem tylko powiedzieć ze technologia pcha sie do przodu a ten pokazin nie zrobił na mnie zadnego wrazenia poza tym ze koleś miał przed soba elementy nafaszerowane elektroniką. Jestem rownież zdania ze vinyl sie nie podda to będzie walka w stylu "Przejdziem Wisłe, przejdziem Warte Będziem Polakami..." No takie stłuczne ogulnie ;D"
+ dodaj komentarz
Autor: Ja i Ja, data dodania: 03.06.08, 17:36
"Na moje to nigdy nie bedzie to porownywalne z brzmieniem vinyla i vinyl tak latwo nie da sie zabic:).Moze i moda na nie przemija ale to zawsze bedzie instrument porownywalny do "zywych" jak pianino czy gitara a to co tu koles rzezbi to nigdy nie bedzie mialo duszy."
+ dodaj komentarz

Moje ostatnie, pozostałe wpisy

Free Beats
Pozytywna akcja na ulicy Nowego Jorku.
Data dodania: 17.06.2009. Czytaj wpis

Matisyahu Live
Wielki pozytyw i zaskoczenie. Dlaczego? Pierwszy raz widzę beatbox'ującego i ponadto tak dobrze nawijającego na mikrofonie... żyda!
Data dodania: 15.03.2009. Czytaj wpis

Jeremy (Masakra) Ellis poraża
Postanowiłem trochę "poczesać" internet i znaleźć kilka ciekawostek. Natknąłem się ponownie na tego gościa, lecz tym razem poraziło mnie prądem...
Data dodania: 26.03.2008. Czytaj wpis

Głośniej się już nie da - komputery zabijają muzykę (?)
Muzyka pop, uważana przez tradycjonalistów za prymitywny łomot, naprawdę zbliża się do granicy hałasu. A wszystkiemu winni są inżynierowie dźwięku. W zasadzie chodzi tylko o muzykę popularną. A mówiąc dokładniej - o jakość dźwięku. W Stanach Zjednoczonych mówi się już nawet o "wojnie o głośność" (loudness war). Strony biorące udział w tym konflikcie zaciekle bronią swych stanowisk. Spór toczony jest jednak po cichu - za kulisami przemysłu muzycznego. I wygląda na to, że jakość przegrała z ilością.
Data dodania: 05.03.2008. Czytaj wpis

Byłem pierwszym, który to zobaczył
Pamiętam jak dziś, jak w styczniu 2007 pojawiło się nowe wideo z targów NAMM 07 prezentujące nowego Reasona 4.0. Oglądam i nagle patrzę, a tu przez ułamek sekundy można było zobaczyć coś dziwnego, nowy, nigdzie nie pokazywany moduł.
Data dodania: 21.02.2008. Czytaj wpis

Cofnij się wstecz    Powrót na stronę główną

Ostatnie wpisy na blogach

Oczekiwania
KRS-tianW sobote oczekiwalem na premiere kawalka "Wrong" DM którego jestem fanem od dzieciaka.Zespol po raz kolejny wymyslil ,ze premiera odbedzie sie na rozdaniu nagród niemieckiej sceny muzycznej.Nie macie pojecia jak mnie to oczekiwanie zmeczylo.Musialem przez prawie 3 godz ogladac i sluchac ta megapopeline z Niemiec która serwowala nam stacja ARD.
Autor wpisu: , data dodania: 24.02.2009, liczba komentarzy: 0

Płyta...
Pełen entuzjazmu i naładowany energią moich bliskich wróciłem z kraju i od razu ruszyliśmy z wysokiego C :). Jeśli tylko mnie najdzie na pisanie opowiem pokrótce jaki jest progres.
Autor wpisu: , data dodania: 12.10.2008, liczba komentarzy: 3

Pytanie-dlakogo gram? zadasz stojac na scenie
Tak sobie napisalem najpierw posta na forum i tak sobie mysle, ze ja to juz mam poprzestawiane w glowie.To co dzieje sie z kultura juz mnie nie wzrusza jak jakies dwa lata temu, juz poprostu do tego przywyklem i zrozumialem ze nie da rady.
Autor wpisu: , data dodania: 03.04.2008, liczba komentarzy: 0

Jesteśmy złodziejami.
Kiedy będzie wystarczało Nam sił, czasu na wszystko, pytanie jest ironiczne... znam odpowiedz na nie...
Autor wpisu: , data dodania: 28.03.2008, liczba komentarzy: 0

Kolejna improwizacja
Jak już wiecie chcemy grać "żywą" muzykę. Przedwczoraj usiedliśmy przy gitarach i klawiaturze sterującej i pobawiliśmy sie trochę.
Autor wpisu: , data dodania: 12.03.2008, liczba komentarzy: 2

Czytaj więcej blogów