Niedługo nowa odsłona strony...

Naprzód bracia do boju! Czeka nas Camelot, Zion w końcu musi nadejść chwila, na którą wszyscy czekają, widzę okrągły stół, przy którym bliscy zasiadają, dookoła piękny widok, którym sie zachwycają. W ogrodzie bawią się dzieci i za sobą ganiają, obok nich nasze kobiety, które nad nimi czuwają, przy stole mądre głowy pomysły rozkminiają Excalibur Familia jeszcze po odpoczywają.

Najnowsze aktualności

Musi Przez Hip-Hop Do Serca - kup płytę 18.10.2010
Musi Przez Hip-Hop Do SercaPłytę można zamawiać poprzez allegro.pl lub specjalną stronę - tutaj. Na stronie można usłyszeć także specjalny promomix płyty.

Koszt płyty to 20 zł.
Płyta wydana jest w fachowym digipacku wraz z książeczką, którą wykonało ROCKERS PUBLISHING.


Opis płyty:

Płyta z pewnością spodoba się koneserom dobrego klasycznego rapu. Na albumie znajduje się 15 utworów w których prócz autora gościnnie pojawiają się : Wojtas (Wzgórze Ya-Pa 3), Bastek ( Intoksynator), Excalibur ( dawniej MFH znani z kultowych już składanek Yo Rap Zakazane Piosenki ), Brahu, Bleiz i Pekli. Za bity odpowiadają Rav, Fate, McB, AddikWajb, Mattowy, Eber.

Tracklista:

1. Przedmowa produkcja: McB
2. Czy to czujesz? + Wojtas (WYP3) produkcja: McB cuty: Dj Ace
3. Trunek wieczorową porą produkcja: Rav
4. Przez Hip-Hop Do Serca produkcja: AdikWajb
5. RETROspekcje + Bleiz,Pekli,Brahu produkcja: McB
6. Uliczny funk remix produkcja: AdikWajb
7. Miłość w rytmie 33 1/3 produkcja: McB
8. Stereotypy + Bastek (INS) produkcja: Rav
9. Majk produkcja: McB cuty: Musi
10. Nadal piszę produkcja: Mattowy
11. Cuba produkcja: McB
12. Dedykowane tym produkcja: Fat’e
13. Dozwolone od lat 18 produkcja: McB
14. Radio produkcja: Eber
15. Co jest do ch#ja? + Excalibur produkcja: Berwi beatbox: Szatan

Musi - Czy to czujesz - SINGIEL 20.08.2010
Musi - Przez Hip-Hop do serca"Czy to czujesz?" produkcji McB z gościnnym udziałem Wojtasa (WYP3) to pierwszy singiel promujący płytę "Przez Hip-Hop Do Serca" Tczewskiego Mc Musiego. Płyta ukaże się we wrześniu nakładem ExFamilia nagrania i będzie zawierała 15 utworów. Na krążku, który z pewnością spodoba się koneserom klasycznego rapu gościnnie udzielają się: Wojtas (WYP3), Bastek (Intoksynator), Excalibur, Brahu i Pekli.
Zobacz wideo:

Top100, czyli lista wszech czasów 25.10.2009
Głosuj na ulubione kawałki na liście wszech czasów! Przypominamy, że najlepsze kawałki będziemy emitować w każdy ostatni poniedziałek miesiąca w naszej audycji w Radiu Fabryka. Głosować można raz dziennie. Zapraszamy do Radio Fabryka!
Komentuj!

Więcej w archiwum

W 120 min dookoła vinyla i uzupełnione Archiwum 06.10.2009
Dziś jak co poniedziałek audycja "W 120 min dookoła vinyla" w Radiu Fabryka i "Old school Monday" w którym to w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, będziemy wracać do korzeni tego gatunku muzycznego oraz kultury która miała i ma tak wielki wpływ na ludność całego świata.Serdecznie zapraszamy.
Audycje archiwalne - http://www.exfamilia.pl/index.php?p=radiofabryka

W 120 min dookola vinyla w poniedziałek!!! 09.10.2009
Od poniedziałku zmiana ramówki w Radiu Fabryka a wraz z nią i zmieniamy dzień i godz nadawania naszej audycji.Jest też kolejna napewno pozytywna zmiana czasu nadawania audycji z jednej godz na dwie.Planujemy również urozmaicić nasze audycje.Pierwsza w każdym miesiącu bedzie przenaczona na "Old school Hip Hop", kolejna na nasz krajowy rap, po niej będziemy omawiać nowości ze świata, a w ostatni poniedziałek miesiąca planujemy liste nagrań na które będzie można głosować na naszej stronie.
Od teraz w każdy poniedziałek w godz 19 - 21 "w 120 min dookoła vinyla" na www.radiofabryka.pl !!!


KULTURA HIP HOP 3 JAM 05.10.2009
W dziale Historia pojawił sie krótki opis oraz video z imprez "Kultura hip hop jam" które odbyły się kilka lat temu w naszym mieście.Zapraszamy do oglądania.Niebawem dział Historia zostanie w końcu uzupełniony.

Videorelacja z ACK 30.09.2009
Zamieszczamy videorelacje z krótkiego koncertu który odbył sie w ACK "Zebra" 26 września 09.Jak wcześniej pisaliśmy kilka utworów zostało zagranych po raz pierwszy z żywymi instrumentami.Na klawiszach zagrał Kuba, na skrzypcach Szymon, na perkusji Hary a w kawałku "Jestem świadom" na basie wspomagał nas Tony.Dwaj ostatni na codzień, grają w kapeli "No libab dab"
Dziękujemy wszystkim za wsparcie.

Koncert w Zebrze 25.09.2009
Już jutro czyli 26 września 09 odbędzie się koncert w ACK "Zebra" przy ul.Kościelnej.
Ekipa Ex-Familii, po raz pierwszy ma zamiar zagrać dosyć niekonwencjonalny koncert przy udziale "żywych" instrumentów.
Serdecznie zapraszamy.

Fisz - kiedyś i teraz 23.09.2009
Dziś kolejna audycja w Radiu Fabryka a tematem będzie twórczość jednego z najbardziej utalentowanych artystów w kraju - Fisz-a.Usłyszymy nagrania od "RHX skład-u" w którym Fisz zaczynał po "Męską muzykę" - płytę którą stworzył wraz ze swoim ojcem i bratem. Audycje poprowadzi Musi i Berwi.

W góre ręce projekt - Mocna strona / Tunel 11.09.2009
Dziś dobiegła końca praca nad kawałkiem do wcześniej wspomnianej składanki "Sztuka przeciwko przemocy". Zapraszamy do przesłuchania.

Powrót audycji w Radiu Fabryka! 09.09.2009
Po krótkich jak zawsze wakacjach, dziś Musi wraca do radia i puszczania kolejnej dawki Hip Hopu z najwyższej półki.
O godz 18 w Radiu Fabryka usłyszymy sporą dawke holenderskiego rapu.Serdecznie zapraszamy do wysłuchania!
www.radiofabryka.pl Pobierz plik (ilość pobrań: 1374)

W góre ręce projekt 02.09.2009
Powoli kończymy prace nad pierwszym od długiego czasu wspólnym kawałkiem który został nagrany w studiu "Direct" w Tczewie.Kawałek nagrywany był na płytę, która będzie prezentować artystów działających w salkach Alternatywnego Centrum Kultury "Zebra" . Płyta która będzie dostępna za darmo, powinna ujrzeć światło dzienne pod koniec września.Szykuje się również promocja płyty w postaci wspólnego koncertu.Więcej info niebawem na stronie.

Audycja Grand Agent 01.04.2009 31.03.2009
W najbliższej audycji posluchamy utworów z plyty Grand Agenta Adult Contemporary , ktorą w całości wyprodukował OSTR. Start godzina 18.

Audycja debiuty w radiu Dj Stretch Armstrong 25.03.2009
W najbliższej audycji posłuchamy artystów , którzy debiutowali w radiowej audycji Dj Stretch Armstronga. Dj ma na imię Adrian i jest polskiego pochodzenia. Debiutowali u niego Nas, Biggie, Big Punisher i wielu wielu innych. Start 18.

Komentuj materiały Audio, wideo 06.01.2009
Oddajemy do użytku możliwość komentowania wszystkich materiałów zawartych w dziale Audio, wideo.

Nowa produkcja! Berwi & McB - Mass Destruction 11.09.2008
Zaczęło się... Nowa produkcja! "Mass Destruction". Słowa: Berwi, muzyka: McB, wideo: Berwi.

Familia-Blog 26.02.2008
Zapraszamy do nowego działu - "Familia". Jest to blog, na którym możecie się dowiedzieć ciekawostek z życia ekipy i zarazem poznać ich bliżej.

Ballada o ślicznym rapie 13.02.2008
Zapraszamy do przesłuchania naszej nowej produkcji. Muzyka-"Berwi", mastering "McB".

Nowa strona 08.02.2008
No i już jest WITAMY!! Pamiętajcie, że strona jest cały czas w budowie i minie trochę czasu zanim dojdzie do siebie. Chciałbym podziękować naszemu wielkiemu McB, który przeznaczył swój drogocenny czas na stworzenie tej strony. Kolejny raz się okazało, że można na niego liczyć i że z przyjemnością odda sie sprawie. Dziękuję całej famili za każdą pomoc, której udzieliła. Pomimo dzielących nas kilometrów jesteśmy cały czas razem, a ta strona i nowa świeżość, która się z nią pojawiła jest tego dowodem. Powiem to po raz kolejny "EX4LIVE!!!".

Jestem świadom 08.02.2008
Kawałek "Jestem świadom" został nagrany jakiś rok temu podczas krótkiego pobytu Musiego na zielonej wyspie. Nie został wcześniej wypuszczony z powodu braku odpowiedniego bitu. Podkład, który (u)słyszycie został zrobiony przez dwóch utalentowanych muzyków, dla ktorych była to pierwsza tego typu produkcja.

Excalibur Familia - Naprzód
Posłuchaj najnowszego kawałka ze stajni Ex, pt. "Naprzód" lub obejrzyj klip wideo do tego kawałka. Zapraszamy również do dyskusji o nim na forum.

Noybis - Powiedz w czym nadzieja
Zapraszamy do pobrania i przesłuchania najnowszej płyty, której autorem jest Noybis. Płyta nosi tytuł "Powiedz w czym nadzieja".

Musi - Powrót
Prezentujemy wam klip nakręcony do kawałka zapowiadającego solową płytę Musiego pod tytułem "Powrót". Płyta cały czas jest w trakcie produkcji. Muzykę do kawałka zrobił Pablo, a klip jest autorstwa Wojciecha Kwiatkowskiego.

Otwieramy forum dyskusyjne
Zapraszamy na Excalibur, 83-110 forum.

Cofnij się wstecz    Powrót na stronę główną

Ostatni plik audio

Wizja Lokalna Tczew - 83-110
W 1997 r. na legendarnej już składance Yo Rap zakazane piosenki vol. 3 zadebiutowała grupa MFH, która z biegiem czasu przekształciła się w Excalibur. Od tego momentu scena prężnie się rozwijała i zyskiwała sobie coraz to szersze grono słuch(...)

Jakość: 320kbps, czas: 8:10 min. Pobierz plik

Posłuchaj i ściągaj więcej plików audio

Ostatnie posty na forum

Weź udział w dyskusji wejdź na forum

Ostatnie wpisy na blogach

Free Beats
Pozytywna akcja na ulicy Nowego Jorku.
Autor wpisu: , data dodania: 17.06.2009, liczba komentarzy: 2

Matisyahu Live
Wielki pozytyw i zaskoczenie. Dlaczego? Pierwszy raz widzę beatbox'ującego i ponadto tak dobrze nawijającego na mikrofonie... żyda!
Autor wpisu: , data dodania: 15.03.2009, liczba komentarzy: 0

Czytaj więcej blogów